Lækkert Neopren/Nylon Sprayskirt
Super kvalitet fra Engelske Gul
Til dig der ønsker der bedste!
Lækkert Neopren Sprayskirt fra Engelske Gul. Her er toppen af sprayskirtet produceret i Nylon så du ikke får det alt for varmt når du roer - men samme tid er sprayskirtet dejlig tæt! Sprayskirtet leveres inkl seler, som er aftagelige. Sprayskirtet er af bedste og blødeste kvalitet! Let at få af og på og holdbart selv ved makker redninger.
SKU | GK0168/B2BKBK/SUPONE |
---|---|
EAN | 5050066802372 |
Brand | GUL |
Vælg størrelse | One size |
GUL er et af de førende mærker inden for vandsportsbranchen, og det er med god grund. Mærket er kendt for deres udstyr til vandsport, herunder kitesurfing, windsurfing, surf, og stand-up paddling. GUL har mange års erfaring i vandsport og har specialiseret sig i at designe og producere højkvalitetsudstyr til forskellige vandsportsgrene.
GUL har et stort udvalg af våddragter til mænd, kvinder og børn, som er i højeste kvalitet, der sikrer at du har den bedste oplevlese når du er på vandet.
GUL's produkter er fremstillet med omhu og precision, af kvalitetsmaterialer der er komfortabel at have på. Materialerne er holdbare og kan modstå slid og vejr, hvilket gør det til et godt valg for dig, der ønsker at investere i udstyr, der kan holde i lang tid.
Designet er lavet til opfylde de høje standarder, som kræves af professionelle vandsportsudøvere, som også er med til at det danske sejlhold har et samarbejde med GUL.
KAJAK.DK - DK'S STØRSTE KANO OG KAJAK BUTIK.
1000m2 stor fysisk butik med alt hvad du ønsker til Kano og Kajak. Kano & Kajak Butikken startede i foråret 1995. Vi har lige fra starten kun koncentreret os om kajakker, kanoer og tilbehør til disse. Vi kan levere ALT til kano- og kajaksport. Kano & Kajak Butikken har over 5.000 forskellige varer som alle har med kano og kajak at gøre. Vi har altid - også om vinteren - flere hundrede både på lager.
I udstillingen i butikken har vi altid langt over 150 forskellige kajakker og kanoer, som du kan kigge på.